• Obnovljeno
Za Cisco Novi SFP-10G-G-SFP 10G SR 300M Primopredajnik modul,

Za Cisco Novi SFP-10G-G-SFP 10G SR 300M Primopredajnik modul,

KM 52.50
Dostupno za naručivanje

Na skladištu


Novi SFP-10 G-G-Cisco Kompatibilni SFP 10 G SR 300 M Primopredajnik modul
Proizvod Uslov :
NOVA
Proizvod Mogućnosti :
•.10 Gb/s serijskim optički interfejs skladu da 802.3 ae 10 GBASE-SR
•.850nm VCSEL odašiljač, PIN foto-detektor
•.Dupleks LC konektor
•.Metala ložu, za donji EMI
•.Električni interfejs skladu da SFF-8431 specifikacije za 10 gb / s "SFP+"
•.2-žicu interfejs za upravljanje specifikacije u skladu sa SFF 8472
•.Jedan za 3,3 V napajanje
•.Operativni temperatura udaljenost : -5°C do 70°C
Aplikacije.
10 GBASE-G - /SW 10 G Ethernet
Garancija :
Obećavamo sve reklamiraju optički transceivers su potpuno nove sa novim komponente i dijelove i apsolutno je nikad ne koristim stara i renoviran materijala. Sve optički transceivers prošli funkcionalan testiranje i starenja test. Mi pružamo 3 godine garancija za sve optički transceivers od datum isporuke.
Kompanija Uputstva :
Možemo pružiti GBIC/SFP/SFP+/X2/XENPAK/XFP/PON itd koje su potpuno odgovarajući sa CISCO, H3 C, KONJA, firmom huawei i tako dalje.
Jer smo novi tip u EBAY-u, pa ne možemo da postavi sve proizvode ovdje, i možemo pružiti sve niz kompatibilni optički modula da naš klijent, ako treba, pariz kontaktirajte nas.
Također, možemo pružiti NAKON za našeg klijenta.
Plaćanje :
Prihvatamo Paypal na ebay-u ,Ako ne želiš da plati koristeći Pay Pal, molim vas email ili ga je nazvao nas
Vrati :
1, Mi pružamo 1 godinu zamjena i 3 godine održavanje garancija.
2, garancija ne pokriva zloupotreba, ostecenja, oštecenja od vode, gubitka ili krađe.
3, Sve nabavlja možda se vratio within14 dana od dana od kupovine za povrat novca ili zamjenu.
4, Sve proizvode mora biti u njihovo prvobitno stanje.
Dostava :
1, mi Smo brod sve predmete širom svijeta.
2, Brodska put razlikuje od 7 do 15 radnim danom
3, Sve dužnosti i porezi su odgovornost kupca.
4, prihvatamo paypal adresu samo.

Specifikacija

is_customized:
Yes
:
LODFIBER
:
SFP-10G-SR

Izbor kupca